Про JDM Poland

JDM Group (Польща, м.Варшава) з 1999 року успішно працює в сфері трудової та освітньої міграції та надає свої послуги для громадян України, Росії, Білорусії, Молдови, Польщі.

У 2014 році було відкрито офіційне представництво компанії в Україні «JDM Poland». Основною перевагою методу аутсорсингу персоналу, яким займається «JDM Poland» з 2014 року, є безперервна зайнятість трудових кадрів, на тому чи іншому підприємстві. Щоденна співпраця та обмін інформацією компанії «JDM Poland» з провідними підприємствами Польщі: різних напрямків промисловість та виробництва - забезпечує безперервний процес, завдяки працевлаштуванню по аутсорсінгу. Всі організаційні питання компанія покладає на себе.

Діяльність компанії заснована на новітніх інформаційних технологіях. Можлива організація співбесіди з роботодавцем з Польщі безпосередньо з офісу «JDM Poland» у Варшаві. Вам нададуть необхідні послуги для оформлення документів для отримання візи і офіційного працевлаштування, проведуть консультацію з питань умов та оплати праці, роз’яснять особливості перебування в іншій країні.

У тому ж році було відкрито офіційне представництво компанії в Україні «JDM Ukraine». Компанія займається підбором кадрів в широкому спектрі різних спеціальностей, методом аутсорсингу персоналу. Разом з тим, компанія надає своїм клієнтам візову підтримку, вирішує різноманітні міграційні завдання, організовує не тільки працевлаштування, а й навчання персоналу майбутнім професіям. За довгий період існування «JDM Ukraine» співпрацює з надійними партнерами в особі підприємств і освітніх установ в Польщі, Чехії.